Jaki piekarnik do zabudowy wybrać? Poradnik

Rankingi
Ulubione przepisy

Piekarnik do zabudowy jest obecnie najczęściej wybieranym piekarnikiem w nowych kuchniach. Dzieje się tak dlatego, że piekarnik pod zabudowę nie będzie wyróżniać się na tle estetycznym od ogółu aranżacji w kuchni. Zabudowany, wręcz idealnie wkomponowuje się w pozostałe meble kuchenne i razem stworzy spójną aranżację. W tym artykule dowiesz się, na co zwrócić uwagę kupując piekarnik do zabudowy,  poznasz ranking najlepszych piekarników, a także dowiesz się, jakie są wymiary piekarników pod zabudowę.

Na co zwrócić uwagę, kupując piekarnik do zabudowy?

Kiedy przeszukujemy Internet, aby kupić piekarnik do zabudowy, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, są to między innymi:

  • Pojemność komory,
  • Wydajność względem zużycie energii,
  • Rodzaj panelu sterowania,
  • Wielkość piekarnika,

Piekarnik przystosowany do zabudowy powinien być urządzeniem o jak najlepszych parametrach wydajnościowych, użytkowanie takiego piekarnika powinno być wręcz intuicyjne łącznie z komfortem obsługi poszczególnych funkcji.

Wszystkie te elementy wpływają nie tylko na końcowy wybór, ale i potwierdzają w późniejszym czasie satysfakcję z właściwego wyboru. Jednak, aby taka sytuacja miała miejsce musimy odpowiednio się skupić, cały proces dobierania idealnego dla naszej kuchni piekarnika musi przebiegać bez zastrzeżeń, czy szukania kompromisu. W końcu kupujemy sprzęt na kolejne kilkanaście lat.

Piekarnik do zabudowy – polecane modele

Piekarnik Bosch HBA354YB0

Piekarnik do zabudowy Bosch z Serii 4 to Twój przyjaciel w kuchni, idealnie Cię rozumie, pomaga na każdym kroku . Dzięki niemu zadbasz o siebie i o swoich najbliższych, zrealizujesz plan dnia, potrawy zawsze będą takie jak zakładałeś. Porządek i harmonia w kuchni to wielki plus, a to wszystko niewielkim kosztem, bez wysiłku, za go o z pełną satysfakcją.

Najważniejsze cechy urządzenia

  •  Jednoczesna praca na trzech poziomach,
  • Klasa Efektywności energetycznej A,
  • 7 rodzajów grzania,   
  • Łatwość w czyszczeniu,
  • Chłodny Front – do 40°C
  • Grill z termoobiegiem

Piekarnik Electrolux EZB3410AOX

Piekarnik Electrolux sprawi, że całe danie dnia, w postaci dwóch niezależnych potraw upiecze się równomiernie. Funkcja termoobiegu sprawi, że w czasie pieczenia nie musisz ich przewracać, sprawdzać ,zawsze wyjdą perfekcyjnie i na czas.

Dzięki możliwości grillowania w piekarniku do zabudowy bez trudu przygotujesz kiełbaskę, skrzydełka, karkówkę czy szaszłyki niczym z tradycyjnego grilla, a wszystko to w domowych warunkach bez obawy o niepogodę 

Nie obawiaj się, o sąsiednie meble, podczas pieczenia piekarnik ma chłodzoną obudowę. Jego obudowa nie przegrzewa się, a to dlatego, że generowany jest dodatkowy ruch powietrza, który chrono Twoje szafki i ich zawartość.

 Whirlpool AKZM 8480 NB

Pikarnik do zabudowy Whirlpool to zaawansowana technologia samoczyszczenia. W cyklu tym piekarnik korzysta z wysokiej temperatury do spalenia resztek z pokarmu na popiół, który jest łatwy i prosty do usunięcia. Zaawansowana technologia elektryczna oszczędza energię, przygotowując potrawy. Wyjątkowa technologia 6-ty zmysł, daje możliwość zaprogramowania własnych ustawień, które sprawią, że piekarnik będzie działać automatycznie, tak jak tego chcemy. Czas gotowania, temperatura i inne opcje będą zapisane w pamięci, zapewnią one doskonałe dla nas rezultaty. Innowacyjna funkcja Cook3 pozwala na jednoczesne ugotowanie trzech oddzielnych potraw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów