Buon Giorno Bar Caffe — prawdziwa włoska pizza w Kętach!

Rankingi
Ulubione przepisy

Marzy ci się smak rodem z autentycznej, włoskiej restauracji? Jeśli tak, to udaj się do Kęt bowiem to właśnie tu działa Buon Giorno Bar Caffe, czyli kafeteria w prawdziwie włoskim stylu!

Dolce Vita, czyli smakuj życie!

Czy słyszałeś kiedyś słynne, włoskie powiedzenie „dolce vita”? W dosłownym tłumaczeniu słowa te oznaczają „słodkie życie”. Nie chodzi jednak o jedzenie jak największej ilości słodyczy (choć to z pewnością przyjemne zajęcie… ;)) ale o filozofię życia, jaką zwykli kierować się rodowici mieszkańcy słonecznej Italii. W praktyce więc dolce vita odnosi się do umiejętności czerpania radości z każdego, przeżywanego dnia. Włosi, jak chyba żaden inny naród na świecie, potrafią celebrować chwilę. Dolce vita wyraża się więc zarówno w wesołej, pełnej energii zabawie, jak i wieczornych, niespiesznych rozmowach z najbliższymi, jakie toczy się tu przy stole pełnym dobrego jedzenia i kieliszka wybornego trunku.

Buon Giorno Bar Caffe – z miłości do Italii

A jeśli już o jedzeniu mowa to warto wspomnieć, że siła włoskiej kuchni tkwi zarówno w prostocie, jak i najwyższej jakości składników. To właśnie aromatyczne wędliny, pełne smaku sery oraz soczyste owoce i warzywa rosnące w pełnym słońcu Italii sprawiają, że tutejsza kuchnia cieszy się uznaniem największych znawców sztuki kulinarnej. Jeśli ty także chciałbyś nadać swojemu życiu iście włoskiego smaku, to możesz wyjechać do pięknej, malowniczej Italii bądź… spróbować specjałów serwowanych w kęckim Buon Giorno Bar Caffe! Skosztujesz tu między innymi aromatycznej, prawdziwie włoskiej pizzy, którą zjesz zarówno na miejscu, jak i we własnym domu (korzystając z wygodnej opcji dowozu dostępnej na stronie https://barcaffe.pl/pizzeria/). A jak to się wszystko zaczęło?

Buon Giorno Bar Caffe, Kęty

Włoskie smaki? Tylko w Buon Giorno Bar Caffe!

Wszystko za sprawą pewnego małżeństwa, które połączyła miłość – nie tylko ta wzajemna, ale również ta, jaką darzą oni malownicze Włochy. Mowa o Marzenie i Pawle Laszczak, czyli założycielach Buon Giorno Bar Caffe. Zafascynowani klimatem i atmosferą Italii, postanowili przenieść oni jej fragment wprost do naszego kraju. Tym samym wiosną 2021 r. otwarta została kafeteria Buon Giorno Bar Caffe, która – w początkowej fazie swojego rozwoju – specjalizowała się w pysznych kawach parzonych w oryginalnych, włoskich ekspresach. Poza napojami, w menu kafejki obecne były również wyborne przekąski i dania na mniejszy głód – oczywiście wszystkie przyrządzane zgodnie z zasadami kuchni włoskiej, z najwyższej jakości składników. Buon Giorno Bar Caffe szybko zaczęło się cieszyć się zarówno sympatią, jak i niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Kęt. Wszystko to sprawiło, że jesienią 2021 r. zapadła decyzja o rozszerzeniu działalności. Tym samym do oferty Buon Giorno Bar Caffe wprowadzona została prawdziwa pizza w stylu włoskim, natomiast sama kafeteria zyskała miano najpopularniejszej pizzerii w okolicy.

Aktualnie w bogatym i niezwykle smacznym menu Buon Giorno Bar Caffe goście znajdą zarówno aromatyczne kawy, wyborne herbaty, soki, napoje (zarówno gazowane, jak i bez gazu), lemoniady czy smoothie, wypieki (słodkie oraz wytrawne), panini (włoskie kanapki), sałatki, a także dania obiadowe oraz oczywiście wspomnianą już, prawdziwie włoską pizzę przyrządzaną z wykorzystaniem najwyższej jakości składników.

Jak widać Buon Giorno Bar Caffe to miejsce absolutnie wyjątkowe i to nie tylko z uwagi na panujący tu, włoski klimat czy smaki serwowanych dań, ale również dlatego, iż jest to pierwsza w Polsce klubokawiarnia działająca pod patronatem klubu 555 stworzonego przez Fryderyka Karzełka. Wspomniany klub skupia natomiast osoby zainteresowane rozwojem osobistym.

2 KOMENTARZE

  1. Jadłem pizzę w wielu restauracjach, ale tak dobrej jak tutaj nie miałem okazji. Jest to po prostu prawdziwa włoska pizza.

  2. Polecam tę restaurację każdemu kto marzy o spróbowaniu prawdziwej włoskiej pizzy. Jadłem kilka razy i jest to naprawdę dobre. Do tego trzeba wspomnieć o miłej obsłudze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów