Pizza na wypasie – menu i opinie o restauracji

Rankingi
Ulubione przepisy

Pizza na Wypasie to sieć pizzerii, wyróżniająca się podwójną porcją sera w każdej pizzy. Oferuje pizzę w polskim stylu i robi wszystko, żeby była to najlepsza polska pizza. Może jest? Posiada swoje lokale m.in. w Warszawie i Radomiu. Jest to dobre miejsce do spotkań ze znajomymi, a także rodzinnego obiadu. Pizza to takie danie, które nigdy się nie nudzi, więc tytułowa pizzeria nie narzeka na brak klientów. Potrawa ta jest o tyle uniwersalna, że każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie, składniki można wybierać po swojemu i tworzyć różnego rodzaju połączenia smakowe, dlatego tak mało jest osób, które nie lubią pizzy.

Menu

Najpopularniejszą pozycją w menu jest pizza pepperoni – czyli w skrócie klasyka – ser, cebula no i oczywiście pepperoni. Restauracja proponuje wiele różnych rozmiarów i wariantów, więc można modyfikować do woli.

Capriciosa – coś dla fanów pieczarek. Szynka, pieczarki, ser, sos – brzmi smacznie. Jest drugą najpopularniejszą pizzą, więc ma szeroką rzeszę fanów. Tak, jak w przypadku Pepperoni – również różne wielkości i możliwość kombinowania z dodatkami.

Hawajska – o tę pizzę kłóci się wielu smakoszy. Jedni uważają ananasa na pizzy za zbrodnię, inni za coś wspaniałego. Pizza na wypasie oferuje nam ananasa na pizzy w towarzystwie szynki, sera oraz sosu pomidorowego, brzmi smacznie.

Mięsna – ta pizza również na pewno ma szerokie grono fanów. Znajdziemy na niej różne rodzaje mięsa, między innymi: szynka, boczek, kabanosy, czy pepperoni oraz cebulę. 

Restauracja w swoim menu posiada również krążki cebulowe, calzone, a ponadto oferuje pizzę wegańską, co na pewno przypasuje osobom na tej diecie.

Ceny

Jeśli chodzi o ceny w Pizzy na Wypasie, są one bardzo przystępne. Przykładowo – za dużą pepperoni zapłacimy 40.49 zł, podobnie kosztują inne pizze w tej restauracji. Jednakże pizzeria ma w swojej ofercie atrakcyjne zestawy, które wychodzą taniej, niż normalnie – aż do 30% taniej, na przykład: pizza + lody – 20% taniej, krążki cebulowe + piwo – 10% taniej. Znajdziemy również Zestaw Gamera, Zestaw Rodzinny, Kac Zestaw, Zestaw Kibica i wiele innych, każdy zestaw ma przypisaną zniżkę od 10 do 30%.

Dostawa 

W zależności od obszaru, dostawa ma różne ceny. Na stronie internetowej pizzerii znajdziemy mapę wraz ze strefami dostawy. Żółta – czyli najbliższa kosztuje 0zł. Niebieska, czyli ta dalsza kosztuje niecałe 3 zł, warunkiem tej dostawy są zakupy w restauracji za co najmniej 35 zł. Ostatnia – zielona strefa obejmuje jeszcze dalszy obszar, kosztuje 7,49 zł i warunkiem są zakupy za minimum 75 złotych. 

Opinie

Opinie na temat tego miejsca są podzielone, jednak większość to pozytywy. Klienci bardzo chwalą walory smakowe, jakość produktów, ciasto oraz oczywiście ilość sera. Autorzy opinii chwalą również sosy i fakt, że pizza przyjeżdżała ciepła, nie narzekają na obsługę i dostawców. Oczywiście zdarzały się przypadki, że pizza przyjeżdżała przypalona lub chłodna do klienta, ale to efekt dużego harmideru, jaki panuje w restauracji, więc należy im to wybaczyć. W skrócie mówiąc – wypas!

2 KOMENTARZE

  1. Jadłam pizzę mięsną i była bardzo dobra. Co prawda innych nie miałam okazji próbować, ale myślę, że również nie będą gorsze. Raczej restauracja godna polecenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów