Aioli – menu i opinie o restauracji

Rankingi
Ulubione przepisy

Aioli to sieć restauracji, którą znajdziesz w Warszawie, Gdańsku, a także Katowicach. Jest to miejsce, które zaprasza wszystkich, na rodzinne spotkanie, czy na super wyjście ze znajomymi na miasto! Restauracja nie ogranicza się do danej kuchni, ponieważ, jak zapewniają właściciele i kucharze, kochają oni różnorodność, ale najbardziej Morze Śródziemne. 

Menu – główne propozycje dla wszystkich

W Aioli znajdziesz coś idealnego dla siebie. Serwowane są tutaj kuchnie z różnych stron świata, więc za każdym razem będziesz mógł spróbować czegoś całkowicie innego i nie ograniczać się. W ofercie znajdziecie także kart pysznych win, a także drinków, piw oraz menu przygotowane specjalnie dla najmłodszych gości. W Aioli urządzisz także większa imprezę – musisz tylko skontaktować się z obsługą restauracji, a oni podadzą Ci najlepszą dla Ciebie ofertę.

Wśród najlepszych potraw można wyróżnić z pewnością:

  • świetne pizze, które nie opierają się tylko na tych tradycyjnych, za pewne zjedzonych przez Ciebie już wiele razy. Tutaj spróbujesz czegoś zupełnie unikalnego. Każda z pizz wykonana została z ciasta, z mąki francuskiej oraz sosu na bazie prawdziwych włoskich pomidorów. Najlepsze propozycje to: Erasmus friend, Special guest, czy Burrata paradise.
  • Frutti di Mare, czyli owoce morza, które szef kuchni przygotowuje z pasją. Wraz z bliskimi spróbujecie tutaj krewetek, kalmarów, a czwartki i piątki świetne mule.
  • Tapas, czyli totalna różnorodność dla każdego: tacos, bagietki, hummusy, a nawet pieczona kalarepa!

Ceny najważniejszych pozycji z karty

Jeżeli chcemy spróbować pyszne i niespotykane dania, wykonane przez szefa kuchni z Aioli, będziemy musieli się trochę wykosztować. Pieczona kalarepa kosztuje tutaj na przykład 25,90, ale już za makaron fusilli, z kalmarami, zapłacimy 46,90. Co do wszelkich pizz ceny są porównywalne do innych restauracji. Wyśmienite owoce morza widnieją na kartach menu w cenach od 39-62 polskich złotych. 

Dostawa – warunki

Aioli działa wraz z UBER Eats. Istnieje tutaj jednak utrudniona możliwość śledzenia zamówienia. Jedzenie do drzwi dostarcza personel lokalu. Pamiętaj, aby spodziewać się telefonu od dostawcy lub pukania do drzwi. Aby uzyskać jakąkolwiek pomoc lub informacje należy dzwonić wprost do restauracji. W związku z zamówieniem z Aioli klienci nie będą mogli skontaktować się z dostawcą UBER Eats.

Opinie na temat restauracji – co mówią ludzie?

Spośród aż 1838 opinii na Tripadvisor, restauracja Aioli posiada aż 4 gwiazdki na 5, co daje świetny wynik. Ludziom podoba się to, iż lokal został utrzymany w stylu vintage. Klienci ogromnie chwalą śniadania, które dla nich są wręcz perfekcyjne i polecają każdemu wybrać się właśnie tutaj na początek dnia. Większość utrzymuje, iż miejsce jest gwarne i zapełnione raczej młodymi ludźmi, co jednak nie przeszkadza. Goście chwalą także dobrą obsługę, która zawsze jest w dobrym nastroju i wprowadza rewelacyjną atmosferę do lokalu. Klienci w większości także uważają, że ceny dań są naprawdę przystępne i dobre, jak na ich wielkość, smak, całość przygotowania oraz estetykę.

1 KOMENTARZ

  1. Organizowałam w tej restauracji sporą imprezę, na kilka osób i wszystko wyszło idealnie. Do tego bardzo dobre jedzenie i miła obsługa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów