Pizzerie w Krakowie – top 12 miejsc

Rankingi
Ulubione przepisy

12. Pizzeria Nocna

Jest to niezwykle tania pizza, która ma fantastyczną lokalizację znajdującą się w samym centrum Krakowa. Sieć lokali gastronomicznych „Nocna” cały czas się rozwija i może pochwalić się swoimi placówkami na terenie Szczecina, Krakowa, Łodzi, czy Katowic.

11. Capri Nowy Kraków

Fantastyczna pizza, która zdecydowanie przerośnie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie w Capri można bez problemu złożyć zamówienie w pełni online co jest pewnego rodzaju ułatwieniem dla zamawiających, bowiem cała procedura jest niezwykle łatwa i sprawna.

10. Chilli Chilli Pizza Express

Pizzerie cechuję dość szybka realizacja wszelkich zamówień. Ponadto znajduję się ona obecnie ponad dekadę na krakowskim rynku co wręcz idealnie świadczy o jej kapitalnej renomie. 

9. Pizzeria Rewolucja

Znajdziemy w niej naprawdę wiele niezwykle smakowitych dań, które zdecydowanie powinny przypaść nam do gustu. „Rewolucja” może poszczycić się fantastyczną kadrą kucharzy, którzy bardzo dobrze znają się na tym co robią.

8. MAXIPIZZA

Może się ona poszczycić bardzo bogatym, które zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Bardzo dobre dania wykonane w dość charakterystycznym, ale co najważniejsze solidnym stylu. Gorąco polecam.

7. COMO PIZZA

Restauracja działa każdego dnia tygodnia od godziny 12:30. Można znaleźć w niej wiele wartych uwagi pozycji do których zaliczamy oczywiście smakowite pizze wykonane w typowo włoskim stylu. Są one pyszne i warte swojej ceny, która także nie stoi na nie wiadomo jakim poziomie.

6. Santa Maria

Działalność prowadzą tylko i wyłącznie sami najwięksi pasjonaci kuchni rodem ze słonecznej Italii. Dzięki temu są oni prawidłowo oddać panujące tam realia smakowe. Pizza charakteryzuję się przede wszystkim niezwykle cieniuteńkim ciastem obdarzonym w pulchne ranty.

5. INVITO Pizza & Pasta

Restauracja cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród społeczności lokalnej. Wynika to przede wszystkim z tworzenia wyłącznie najwyższej jakości potraw, które przypadły do gustu wielu mieszkańcom Krakowa.

4. N’Pizza

Jest to typowa neapolitańska pizza, ponieważ Neapol uchodzi powszechnie za stolicę pysznego placka z sosem pomidorowym i różnego rodzaju dodatkami. Jest to wręcz idealne miejsce na zjedzenie posiłku w gronie rodzinnym.

3. Szamot na Wielopolu

Jedna z najlepszych pizzerii w całym Krakowie. Potrawy przygotowywane są w niej wyłącznie z najwyższej jakości produktów pochodzących zarówno z pięknych, ciepłych Włoch, jak i naszego rodzimego kraju. Dzięki temu powstaje wręcz perfekcyjna kompozycja.

2. Vesuviana Pizza

Miejsce to powstałe w wyniku ogromnego zamiłowania właścicieli do kuchni włoskiej, która od zawsze zajmowała wyjątkowe miejsce w ich sercu. Wyróżnia ją dość charakterystyczne, powstałe wyłącznie na bazie tradycyjnego przepisu ciasto, które pokochało tysiące Krakowian. 

1. Monkey Business

W restauracji znajdziemy wiele innych ciekawych pozycji poza samymi pizzami. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że kuchnia zdecydowanie w kapitalny sposób wykonuje swoją robotę. W tym miejscu wiedzą na czym polega gotowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów