Zahir kebab – menu i opinie o restauracji

Rankingi
Ulubione przepisy

Na wstępie należy podkreślić, iż oferta jednej z najpopularniejszych sieci kebabowych w Polsce jest niezwykle rozbudowana, dzięki czemu dosłownie każdy klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Kebaby Rollo–>jest to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj potraw w całym menu. Wynika to przede wszystkim z faktu, że dosłownie każdy smakosz tureckiej żywności uwielbia kultowe kanapki wykonane na klasycznym, cienkim cieście. Znajdziemy tu między innymi Rollo Zahir Amerykańskie, czyli kanapkę wzbogaconą o pokaźną ilość frytek, Rollo Zahir Samo Mięso przeznaczone dla fanów mięsa bez obecności jakichkolwiek dodatków, czy Szpinak Rollo Zahir z nutką niezwykle zdrowego i smacznego warzywa. 

Talerz–>tutaj nie mamy do czynienia z niezwykle różniącą się gamą dań. Wszystkie polegają bowiem niemalże na tym samym i różnią się od siebie jedynie pojedynczymi elementami składowymi, lub wielkością. Talerze mają jednak to do siebie, że są dość sycącą opcją w niezwykle rozsądnej cenie.

Sałatki–>fantastyczne rozwiązanie w przypadku osób chcących nieco odpocząć od klasycznych kebabowych pozycji. W ofercie lokalu znajdziemy między innymi znaną już na całym świecie sałatkę grecką, czy uwielbianą przez klientów sałatkę kebab. Na wyróżnienie zasługuje natomiast Crispy Salad stanowiąca wręcz perfekcyjne połączenie świeżych warzyw z soczystymi polędwiczkami z kurczaka.

Fit–>w tej opcji znajdziemy zaledwie jedną kanapkę, którą jest Fit Rollo Zahir, która jest idealną propozycją dla wielbicieli tureckich potraw, którzy boją się o zepsucie swojej diety. Jego kluczem do sukcesu jest perfekcyjne połączenie niskokalorycznych produktów.

Wege–>propozycje skierowane do osób niespożywających mięsa. Spotkamy tutaj chrupiące warzywne kuleczki Vege Pops, talerz falafel obdarzony w smakowite kuleczki warzywne zamiast klasycznego mięsa, Rollo Zahir Wegetariańskie, czy Rollo Zahir Amerykańskie Wegetariańskie z frytkami w środku.

Zahir Kebab – ceny

Co by nie mówić stoją one na dość przyzwoitym poziomie jak na obecne standardy. Za kebab w bułce będziemy musieli zapłacić około 22 złotych, natomiast niezwykle sycący talerz kosztuje 28 złotych. Natomiast w przypadku klasycznych kanapek na cienkim cieście będą wymagały uiszczenia opłaty wynoszącej od 17 do 41 złotych w zależności od wielkości i rodzaju kebabika. Tak jak już wcześniej wspomniałem nie są to zarówno zbyt niskie, jak i wygórowane ceny. Jednak w kontekście bardzo wysokiej jakości oferowanych produktów są one jak najbardziej zrozumiałe.

Zahir Kebab – dostawa

Zahir Kebab są to lokale rozlokowane na ternie całej Polski. W związku z tym zamówienie swojej ulubionej potrawy z tego lokalu nie powinno stanowić większego problemu. Wystarczy wejść na stronę internetowa kebabowni, wybrać najbliższą lokalizację i złożyć zamówienie. Całej procedury można dokonać w trybie online co ma na celu zwiększenie komfortu zamawiających. Długość realizacji każdego zamówienia także stoi na dość wysokim poziomie w związku z czym nie powinna ona przekraczać godziny.

2 KOMENTARZE

  1. Według mnie zdecydowanie najlepszy kebab na rynku. Każdy ma swoje własne upodobania, ale jak dla mnie dają idealna ilość sosów.

  2. Przede wszystkim jest spory wybór w menu i dlatego każdemu polecam. Co więcej na uwagę na pewno zasługuje idealnie wypieczona bułka w rollo, przynajmniej według mnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów