Najlepszy kebab we Wrocławiu. Top 6 najlepszych miejsc

Rankingi
Ulubione przepisy

6. Qrnik Kebab Wrocław

Restauracja znajduję się na wrocławskim Brochowie. Została ona założona przez młodziutkich wielbicieli klasycznej kuchni tureckiej. Potrawy w niej przyrządzane charakteryzuję przede wszystkim niezwykle obfita porcja, dzięki której klienci kebabu są w stanie najeść się do syta w dość atrakcyjnej cenie. To właśnie te aspekty sprawiły, iż zyskał on ogromną popularność na miejscowym rynku fast foodów. W menu znajdziemy między innymi kebaby w bułce, na cienkim cieście, w kubku, a także zestawie. Ponadto do dyspozycji będziemy mieli co więcej kubek frytek (istnieje możliwość wzięcia go wraz z kapitalnym sosikiem) i kultowe dodatki w postaci dodatkowe porcji mięsa, falafela, dodatkowej porcji sosu, ketchupu, czy napoju.

5. SeaFood Bar&Market

Jest to kapitalna restauracja ze świetną renomą we Wrocławiu. W jej ofercie znajdziemy bogactwo różnego rodzaju dań, jednak zasłynęła ona zdecydowanie z pysznych kebabów. Zdecydowanie jest to miejsce warte większej uwagi, w którym można się porządnie najeść w naprawdę rozsądnej cenie. 

4. Neobab Kebab Wrocław

Twórcy kebabu skupiają się przede wszystkim na uzyskaniu pełnego zadowolenia swoich klientów. W ich knajpie istnieje chęć karmienia ludzi do syta samym dobrem, czego efektem będzie zyskanie sobie ogromnej rzeszy wielbicieli. Póki co realizacja tego planu idzie im wręcz idealnie, bowiem restauracją ma bardzo dobrą opinię wśród mieszkańców i zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania. Słynie ona przede wszystkim z kapitalnie wykonanych wrapów i boxów, które swoimi walorami smakowymi zapierają dech w piersiach.

3. Deccan Kebab

Lokal wyróżnia się niezwykłą solidnością. Potrawy w nim wykonywane zawsze nawiązują do niemalże najwyższej tureckiej jakości. W jego ofercie znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Tortilla kebab, wrap z frytkami, kebab z potrójną ilością mięska, 50-centymetrowy potwór z podwójną ilością mięsa, czy kultowy talerz. Oczywiście nie mogło zabraknąć także dań o charakterze typowo wegańskim co daje klientom znacznie większą gamę możliwości.

2. ISTAMBUL KEBAB

W tym fantastycznym lokalu wielbiciele tureckich potraw narodowych będą w stanie najeść się do syta w naprawdę rozsądnej cenie. Przykładowo duży kubełek kosztuję zaledwie 15,50 złotych co nie jest wygórowanym wydatkiem w dzisiejszych czasach przy szalejącej inflacji. Osobiście polecam świetnie wykonaną Baklavę i duże rollo amerykańskie. Oba dania zdecydowanie oddają.

1. Mustafa’s Kebab

Dania przygotowywane są wedle sekretnej receptury, która nadaje im ponadprzeciętnych walorów smakowych. To właśnie dzięki niej Mustafa zyskał sobie uwielbienie wśród Wrocławian. Na wyróżnienie zasługuję przede wszystkim duża bułka z kebabem w środku, duży zestaw kebab, mega tortilla z frytkami, czy kultowa już Tortilla Mustafy, która jest największym dziełem tamtejszych szefów kuchni. Zdecydowanie jest to jedne z najlepszych miejsc na kebabowej mapie Wrocławia, o czym świadczą fantastyczne opinie na jego temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów