Bafra kebab – menu i opinie. Bardzo popularny kebab

Rankingi
Ulubione przepisy

Bafra Kebab to właściwie rzecz ujmując jedna z największych w Polsce sieci lokali franczyzowych typu kebab znajdujących się w Warszawie i paru innych miejscowościach. Na tle innych restauracji fast-foodowych, Bafrę Kebab wyróżniają przyczepy gastronomiczne. Tak jak zostało to wspomniane, wiele restauracji znajduje się w stolicy (Okęcie, Dworzec Zachodni, Ursus). Do lokali znajdujących się poza Warszawą, w których znajduje się Bafra Kebab, możemy zaliczyć Raszyn, Żyrardów, Piastów oraz Radziejowice.

Menu

Restauracja ma do zaoferowania dość standardowe menu, zbliżone do innych kebabowni. Zacznijmy od kebabów tortilli. Bafra Kebab oferuje cztery rodzaje tej wersji, trzy zróżnicowane pod względem rozmiaru (mały, duży, gigant) oraz jedną opcję wegetariańską. W kebabach w tej formie mamy do wyboru w wersjach mięsnych drób i wołowinę, natomiast w wegetariańskiej falafel. Co się tyczy innych składników, znajdziemy tam surówkę i sos, a w wersji gigant dodatkowo frytki.

Bafra Kebab ma w swojej ofercie również boxy. Są ich dwa rodzaje: wegetariański oraz mięsny. W obu wersjach znajdziemy surówki, frytki oraz sos. Jedyną cechą różniącą je jest naturalnie obecność falafela w wersji wege oraz wspomnianych już rodzajów mięsa przy drugim wariancie. Ponadto, restauracja ma do zaoferowania fryto kebaba w tortilli lub bułce, zwykłego kebaba w bułce, mały i duży zestaw kebaba oraz kebab burgera. Z wymienionych opcji fryto kebab i kebab w zestawie oprócz mięsa, warzyw i sosu zawierają frytki. Ciekawym rozwiązaniem dla dzieci jest obecność zestawu bafra kids, w którym znajdziemy frytki, nuggetsy, soczek oraz zabawkę niespodziankę. Na koniec warto również wspomnieć o tym, iż w Bafrze Kebab jest możliwość za 5 złotych dokupienia do każdej pozycji frytek lub napoju.

Ceny

Powołując się na ceny jednego z lokali z sierpnia bieżącego roku, kwoty prezentują się następująco. Za małego kebaba zapłacimy 16.90 złotych, dziewiętnaście dziewięćdziesiąt za dużego, 26.90 za giganta. Tortilla wege jest w cenie dwudziestu złotych dziewięćdziesięciu groszy, złotówkę droższy od niej jest box mięsny, a wegeterian box kosztuje 22.90 zł. Fryto kebab jest w cenie 20.90 złotych, za złotówkę taniej kupimy kebaba w bułce, a za mały i duży zestaw odpowiednio 23.90 złotych oraz 26.90 złotych. Za 19.90 złotych kupimy zestaw dziecięcy, 9.90 złotych frytki, a dodatkowe mięso, sos czy opakowanie na wynos za trzy złote.

Dostawa

Istnieje rozbudowana sieć lokali Bafra Kebab w stolicy i jej okolicach. Dostawę możemy zrealizować za pomocą wielu popularnych firm dostarczających jedzenie, typu Pysze, Ubereats, Wolt czy Glovo.

Opinie

Odwiedzający sieć Bafra Kebab często cenią sobie w kebabie jakość składników w nim zawartych, zwłaszcza warzyw. Z drugiej strony niektórzy zwracają uwagę na skromną ilość mięsa, która jest jednak wysokiej jakości. Kwestią kontrowersyjną jest także cena, która w związku z kryzysem inflacyjnym uderza w wiele lokali gastronomicznych. Do dużych zalet można na koniec dodać miłą obsługę, która często modyfikuje zamówienie na potrzeby klienta.

Prowadzisz restaurację?

Jesteśmy jednym z największych portali kulinarnych w Polsce.
Zapraszamy do kontaktu.

4 KOMENTARZE

  1. Moje doświadczenia z tym kebabem są bardzo pozytywne – mają przede wszystkim atrakcyjne ceny. Za plus na pewno muszę uznać to, że obsługa zawsze modyfikuje zamówienie tak jak się chce.

  2. Dla mnie najlepszy był kebab burger. Na pewno jeszcze wrócę do tej restauracji. Tym bardzie, że ceny dla mnie są bardzo atrakcyjne.

  3. Dla mnie najsmaczniejszy kebab ale wczoraj kupiłam kebab z frytkami , myślałam ,że frytki będą podane osobno , a tu niespodzianka 4 frytki w kebabie co zepsuło całkowicie smak , a cena za 4 frytki 3 zł ktoś chyba upadł na głowę

  4. Po zapytaniu pracownika o wykonanie kebaba z samym mięsem usłyszałem*am ze wykonają takiego po otrzymaniu zamówienia i dojścia do domu okazało się że w kebabie była również surówka z kapustą i pomidorem na które mam alergie i prosiłem bez sałatki. Więc napewno wiecej nie odwiedzę tego miejsca, Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Więcej podobnych wpisów